Драглище и Микрево не се победиха
img Коментари:0

Двата отбора поделиха точките

Отборите на ФК "Ураган 1970" Горно Драглище и ФК "Малеш-Микрево" Микрево завършиха при резултат 1:1. Мачът бе доста спокоен през всичките 90 минути, двата отбора играха стойностен футбол на хубавия терен в Елешница, единственото нещо, което липсваше бе победител. Първата част бе на надлъгване и завърши 0:0. Откриващото попадение в срещата бе за Драглище в 65 минута. Точен бе номер 3 - Петър Алгерин. Предвкусвайки победата, домакините се бранеха, но все пак отбора на Микрево успя да изравни. Точен бе, резервата номер 6 - Бранимир Парангелски, който оформи и крайния резултат. След края на двубоя и двата отбора съжаляваха за изпуснатия шанс за победа.