Левски 2008 мачка наред
img Коментари:0

Няма кой да спре отбора от Крупник

Отборите на ФК "Левски 2008" Крупник и ФК "Спортист" Падеш завършиха при резултат 3:1. Домакините поведоха рано, рано в двубоя, след като в 4 минута бялата точка бе правилно посочена от ГС: Борислав Цветков. Последвалата дузпа бе реализирана от номер 9 - Ивайло Спасов. Това попадение даде спокойствие на домакините и резултатът бе удвоен само 11 минути по-късно. Точен за 2:0 бе номер 92 - Красимир Самарджийски. В 20 минута на срещата, отбора на гостите върна едно попадение чрез автогол на номер 6 от отбора на Крупник, Борислав Николов. Така завърши и първата част. Второто полувреме започна с попадение за домакините, което предреши крайния изход на двубоя. То бе дело на номер 5 - Кирил Георгиев. В двубоя имаше много битка и единоборства и резонно завърши с доста наказателни картони.