Реми между новаците
img Коментари:0

Хубав двубой се получи на стадиона в Добринище

Отборите на ФК "Банско тийм 2" Банско и ФК "Пирин 1912" Гоце Делчев 2 завършиха при резултат 2:2. Всичките 4 попадения в срещата бяха отбелязани през първата част. Първият гол бе дело на номер 9 - Лъчезар Юлев, който направи резултата 1:0 в 8 минута на срещата. В 18 минута, номер 11 - Петър Пенчов покачи на 2:0. Мислейки си, че двубоят вече е приключил, домакините се отпуснаха и получиха 2 безответни попадения. В 22 минута, точен бе номер 5 - Димитър Гемеджиев, а изравнителното попадение вкара номер 8 - Шабан Вражали в 34 минута. Въпреки опитите и на двата отбора, до нов гол не се стигна и така двата отбора поделиха точките. Мачът премина само с 1 наказателен картон.

Стартови състави:

ФК "Банско тийм 2" Банско - 1. Петър Панев, 9. Лъчезар Юлев, 21. Спас Бонкин, 4. Красимир Дурчов, 5. Мариан Илиев, 10. Костадин Чакъров, 11. Петър Пенчов, 3. Димитър Колчагов, 7. Венцислав Цигорийн, 2. Асен Галчев, 20. Красимир Станудин (15. Иван Юнчов, 17. Валентин Рахов, 19. Аспарух Дръменов)

ФК "Пирин 1912" Гоце Делчев 2 - 1. Реджеп Моламустафа, 5. Димитър Гемеджиев, 4. Мустафа Велишав, 6. Исмет Кезимов, 11. Бойко Сарандев, 7. Боби Караалиев, 3. Георги Мутов, 8. Шабан Вражали, 21. Слави Синанов, 17. Иван Пирпирев, 19. Митко Митков (18. Евел Чоков, 15. Радослав Джугданов, 16. Осман Абдинов)