Слащен с победа у дома
img Коментари:0

Отборът на Гърмен гостува в Слащен

Отборите на ФК "Слащен 2007" Слащен и ФК "Канина" Гърмен завършиха при резултат 2:0. Головете бяха отбелязани по един в полувреме. Първият бе отбелязан в 36 минута след точно изпълнение на номер 33 - Наско Шопов. Второто бе отбелязано в 56 минута след гол на номер 5 - Евелин Ислямов. Мачът бе коректен, като на главния съдия се наложи да покаже само един наказателен картон. Той бе за гостите от Канина и бе получен от номер 3 (задържане на противников състезател в игрова обстановка). Мачът бе посетен от доста зрители, които се насладиха на спектакъла.