Родопа Рибново със силно начало на сезона
img Коментари:0

Отборът от Рибново категоричен у дома

Отборите на ФК "Родопа" Рибново и ФК "Кочан" Кочан завършиха при резултат 4:1. През по-голяма част от двубоя, той бе равностоен. Първата част завърши 0:1 в полза на гостите от Кочан. Те отбелязаха в 13 минута чрез номер 5 - Александър Кеналиев. През втората част, домакините от Рибново излязоха преобразени на терена и не дадоха никакъв шанс на своя гост. Те отбелязаха 4 безответни попадения, с които оформиха категоричната си победа. Головете бяха отбелязани съответно от номер 7 - Джемал Еминков (47 мин), номер 14 - Али Бабечки (68 мин), номер 3 - Ахмед Гюлов (69 мин) и втори гол на Али (78 мин).