Убедителна победа за Корница
img Коментари:0

Блатска със слаба игра като гост

Двубоят от „Б“ РФГ Места Запад между отборите на Корница и Блатска се състоя миналата събота (11.09.2021) от 17:00 на терена в Корница. Домакините надвиха противника си с 4:1, а гостуващите футболисти не дадоха отпор. Първото полувреме започна в умерено темпо и без напрежение, но при откриващото попадение, дело на номер 10 Байрам Паша, номер 7 от гостите се държа неспортсменски и това накара главният съдия Борислав Цветков да го предупреди официално. До края на полувремето не се случи нищо друго интересно. Втората част, обаче започна интересно и в 50-та минута номер 4 Шабан Кундев покачи на 2:0 а колегата му с номер 9 Юсеин Емин, влязъл току-що в 60-та минута направи резултата класически. Въпреки това гостите намериха сили за почетно попадение дошло след добро изпълнение на номер 6 Юксел Онбаши в 72-ра минута. Домакините обаче имаха последната дума и така номер 7 Каймет Амидеин 10 минути преди края оформи крайното 4:1. Останалите по-важни събития са два картона показани на номер 13 в 50-та минута за спъване на противник и на номер 9 10 минути по-късно за опасно атакуване.

Стартови състави:

ФК „Корница“: 12. Бекир Бърган, 3. Симеон Кузмов, 6. Ахмед Бърган, 2. Ариф Муса, 15. Мустафа Джинджи, 8. Ариф Муртоф, 22. Байрям Сюлейман, 11. Йозкан Уруч, 10. Байрам Паша, 4. Шабан Кундев, 7. Каймен Амидеин (9. Юсеин Емин)

ФК „Блатска“: 1. Мехмед Хаджи, 16. Садетин Барзев, 5. Шеноп Шабанов, 15. Юсуф Шаматаров, 2. Ибрахим Метуш, 13. Виждан Онбашиев, 9. Исмаил Сойка, 11. Мехмед Онбашиев, 10. Джемал Максуд, 7. Мустафа Дъгъров, 6. Юксел Онбаши;