Изненадващо равенство в Разлог
img Коментари:0

Вторият отбор на Разлог взе точки от Хаджидимово

Отборите на ФК "Пирин 1941" Разлог 2 и ФК "Места 1929" Хаджидимово завършиха при резултат 1:1. Отборът на гостите бе една идея по-добрият отбор през целият двубой, но много добре подреден тактически. отборът на домакините успя да вземе точки от един от лидерите в първенството. Първият гол в срещата бе в 45 минута. Точно преди края на полувремето, вратарят на гостите номер 12 - Иван Симеонов имаше нещастието да си отбележи автогол. Второто полувреме започна с натиск на гостите, които така и не можеха да вкарат гол. Въпреки изпуснатите положение, те успяха да изравнят резултата чак в 81 минута. Автор на попадението бе номер 18 - Ангел Маджиров. Мачът бе доста коректен. На дебютиращия ГС: Марио Донев му се наложи да покаже един картон. Той бе за домакините, на номер 23 - спиране на обещаваща атака.

Стартови състави:

ФК "Пирин 1941" Разлог 2 - 1. Мирослав Будин, 3. Радослав Кънчев, 5. Димитър Мавродиев, 4. Захари Ченов, 22. Васил Заваринов, 18. Иван Киров, 24. Петър Попов, 10. Радослав Кенанов, 15. Димитър Падарев, 2. Георги Будин, 17. Радослав Ганджов (23. Христо Ботушанов, 8. Крум Пахов)

ФК "Места 1929" Хаджидимово - 12. Иван Симеонов, 11. Ангел Костадинов, 4. Георги Коджебашев, 8. Зефир Катунчев, 5. Петър Симеонов, 6. Антон Дюлгеров, 9. Благой Пасков, 18. Ангел Маджиров, 16. Мустафа Сойков, 2. Стефан Терзиев, 10. Стоил Сабахлъков (12. Димитър Парасков, 20. Илиян Масърлиев, 7. Кирил Пулев)