Драма в Слащен на баража!
img Коментари:0

Невероятен двубой между Слащен и Лъжница

На мача-реванш от баражите на зона "Места", отборите на Слащен 2007 Слащен и Ореляк 1974 Лъжница направиха зрелищен мач за публиката на стадиона.

Крайният резултат бе 3:3, а първият мач завърши 2:2, което означава че тимът от Лъжница продължава напред, заради повече голове на чужд терен.

Първото полувреме бе пълно с интересни моменти, като половината от головете в мача бяха вкарани тогава.

Резултатът откри Шабан Хаджиев - 10-ката на Лъжница - в 11-та минута, а номер 7 Денис Чок удвой в 25-та минута.

Домакините върнаха едно попадение в 34-та минута с гол на номер 5 Евелин Ислямов.

Картоните през първата част също не бяха малко. За домакините номер 11 в 28-ма минута бе официално предупреден за пререкание с противник.

За гостите номер 4 в 18-та минута получи жълт картон за оспорване на съдийско решение, а номер 14 получи два жълти картона в 28-ма и 30-та минути, първият за пререкание с противник, а вторият за сваляне на тениската при напускане на терена и бе изгонен.

Шабан Хаджиев вкара второто си попадение в 63-та минута и направи резултатът 1:3, а номер 4 Сюлейман Сейдиев бе точен от бялата точка в 80-та минута за 2:3 и 5 минути по-късно вкара отново за 3:3, оформяйки крайния резултат.

Гостите получиха още 3 жълти картона второто полувреме. Първият бе на номер 13 за спъване на противник в 60-та минута, номер 10 за неспортсменско поведение в 85-та и номер 1 за забавяне подновяване на играта в 90-та минута.