Дебрен взе дербито с Лъжница
img Коментари:0

Отборът от с. Дебрен е на финала

Отборът на ФК "Дебрен" Дебрен успя да победи отборът на ФК "Ореляк 1974" Лъжница с резултат 3:2 във втория двубой и така след 0:0 в първия, с обще резултат 3:2, отборът на Дебрен се класира за финала.

Двубоят, който се игра в с. Дебрен бе равностоен през всичките 90 минути, двата отбора направиха един хубав и коректен двубой, в който имаше куп положения и пред двамата вратари.

Първият гол в срещата бе отбелязан в 44 минута, когато точен бе номер 9 - Неджми Вранчев. Той даде дозата спокойствие за своя отбор и наруши психиката на противника с това попадение точно преди почивката.

С началото на второто полувреме обаче, отборът на гостите заигра по-добре и закономерно изравни. Голът бе отбелязан в 55 минута, а негов автор бе номер 11 - Денис Чок.

Този изравнителен гол не сломи домакините, които излезнаха отново напред в резултата в 68 минута след гол на номер 3 - Ахмед Абдиков.

Само 3 минути по-късно с феноменално попадение, номер 69 - Ваис Вранчев направи резултата 3:1 и до някъде предреши срещата. Гостите хвърлиха всичко в предни позиции. но стигнаха само до още 1 попадение, то бе реализирано в 90 минута от номер 6 - Фаик Камбер.