Буйна ММ официализира мястото си в следващият кръг
img Коментари:0

Отборът от Мосомище извоюва равенство във втория двубой

Отборите на ФК "Граничар" Туховища и ФК "Буйна ММ" Мосомище завършиха при резултат 2:2. Първи в срещата удариха гостите. Те отбелязаха в 25 минута. Голмайстор бе номер 9 - Георги М. Тънгълов. Този гол даде нужното спокойствие за гостуващия отбор. Въпреки солидната победа с 5 чисти гола в първия мач, във втория имаше доста вълнуващи моменти. Домакините успяха да направят пълен обрат след голове на номер 14 - Ресим Бозаджиев и номер 11 - Ислям Юмеров съответно в 30 и 41 минута. Този обрат им даде надежда да донесат почетна победа на своите фенове, но Георги с втория си гол в 84 минута, уби надеждата им.