Огняново победи като гост
img Коментари:0

Отборът на Белица даде отпор, но въпреки това загуби

Отборите на ФК "Белица 2015" Белица и ФК "Огняново" Огняново завършиха при резултат 2:3 в двубой игран на 19.05.

Първи в срещата удариха гостите, които поведоха чрез гол на номер 3 - Михаил Тънгълов в 8 минута на срещата.

След още 8 минути игра, резултата стана 0:2. Точен за удвояване на преднината бе номер 7 - Велин Низамов. Това второ попадение "събуди" отборът на домакините, които успяха да изравнят резултата.

Първият гол за домакините бе отбелязан в 23 минута като точен бе номер 23 - Димитър Терзиев. Така завърши и първата част.

През второто полувреме Белица вкара още едно попадение. Точен бе номер 19 - Асен Козларев, който отбеляза в 64 минута.

Въпреки че всичко в срещата вървеше към равенство, в една от последните атака в срещата, номер 11 - Мустафа Шериф донесе трите точки за своя отбор. В мача преобладахава единоборствата като ГС: Георги Стоянов даде цели 7 картона.