Зрелищен двубой между Драглище и Белица
img Коментари:0

Много резултатен двубой, с победител

Отборите на ФК "Ураган 1970" Горно Драглище и ФК "Белица 2015" Белица завършиха при резултат 2:4. Двубоят бе изпълнен с единоборства и много нерви. Първи в срещата удариха гостите, които поведоха в 16 минута на срещата. Голмайстор бе номер 19 - Асен Козларев. Така завърши и първата част. През второто полувреме бяха отбелязани цели 5 гола. С втория си гол в срещата, Асен удвои преднината на своя отбор (52 минута). Само две минути, по-късно, домакините се върнаха в срещата, след като номер 23 - Борис Георгиев намали пасива на своя отбор до 1 гол. В 58 минута, Асен Козларев оформи своя хеттрик и направи резултата 1:3. 10 минути по-късно, резултата стана дори още по-трагичен за домакините, които допуснаха 4ти гол, той бе дело на номер 11 - Сава Мадолев. До края на срещата, отборът на Драглище успя да върне само едно попадение, то бе отбелязано в 80 минута от номер 10 - Христо Димиров. Картоните в срещата бяха цели 9 (като имаше и червен картон). Той бе за номер 2 от отбора на Белица (два жълти картона).