Марикостиново взе дербито с Първомай
img Коментари:0

Отборът на Струма Марикостиново победи в дербито на кръга

В дербито на Струма 2, домакините от Струма Марикостиново победиха с 2:0 гостите от Огражден Първомай 1955 Първомай.

Головете паднаха през първото полувреме: в 26-та минута отбеляза номер 9 - Мариян Георгиев, а крайното 2:0 оформи Йордан Бербатов-номер 6 от домакините, 10 минути след откриването на резултата.

Мачът бе изпълнен със силен заряд, напрежението между отборите се усещаше и затова картоните, показани от главния съдия Георги Стоянов, не бяха малко, но пък бяха на място.

За домакините за опасна игра официално предупреждение получиха номерата 8, 6 и 15 в съответно 51-ва, 61-ва и 85-та минути.

За гостите предупредени бяха номерата: 10 в 15-та минута за некоректно поведение,  7 в 26-та, 15 в 47-ма и 6 в 66-та за опасна игра и треньорът на отбора за оспорване на съдийско решение.